امکانات سقف متحرکنوشته شده توسط: بر


سقف های جمع شونده انتخاب مناسبی برای افرادی است که تمایل دارند محیطی مسقف و دنج درمحوطه باز منزل خود داشته باشند و در صورت نیاز بتوانند آن را به فضایی روباز مبدل کنند. در این  مقاله تیم مهندسی جی باس برخی از مزایای استفاده ازسقف های متحرک را معرفی کرده است.

تصویر نشان دهنده سقف جمع شونده

سقف جمع شونده

اضافه کردن فضای بیشتر :نصب سیستم سقف جمع شونده به شما کمک می کند که  فضای بیشتری را به خانه خود اضافه کنید. و از این فضای مسقف به عنوان بخشی کاربردی در منزل خود بهره گیرید. اگر جمعیت خانواده شما افزایش یافته استگذاشتن سقف کشویی یک راه حل کامل و ساده برای مشکل شماست. شما می توانید با نصب این سازه متحرک احساس راحتی بیشتری در خانه خود ایجاد کنید و هم چنین این افزایش فضا در محل کسب و کار هم می تواند کارایی بالایی داشته باشد و در مغازه ها و محیط های تجاری و رستوران ها نیز بسیار پر کاربرد است.

تصویر نشان دهنده سقف پارچه ای

سقف پارچه ای

محافظت پوست در برابراشعه های مضرخورشید : اشعه های  UVA   و UVB خورشید می توانند به شدت به پوست شما آسیب برسانند و قرار گرفتن طولانی در معرض نور خورشید می تواند باعث آفتاب سوختگی  شود واین امر سبب شده که بیشتر مردم در محوطه باز منزل خود از سازه های پارچه ای استفاده کنند تا از ورود اشعه خورشید به  حیاط یا حیاط خلوت خود جلوگیری کنند اما از طرفی نور خورشید هم برای سلامتی انسان بسیار مفید است اینجاست که می توان از امکانات ویژه سقف متحرک بهره برد و با جمع و گسترده شدن سقف کشویی ورود نور به محیط باز خانه را کنترل کرد.

تصویر نشان دهنده سقف پارچه ای

سقف پارچه ای

زیبایی خانه : صاحبان خانه می توانند با نصب  سقف جمع شو ظاهر خانه خود را زیباتر کنند. و کسانی که می خواهند خانه خود را باز سازی کنند ویا تغییری در دکوراسیون  خانه خود داشته باشند می توانند با نصب این سقف های متحرک امکانات جدیدی در خانه خود ایجاد نمایند.

سقف متحرک سقف متحرک پارچه ای

محافظت از مبلمان گران موجود در محوطه باز خانه : سقف های جمع شونده به شما اجازه می دهد که در دکوراسیون  محوطه باز خانه خود ازمبلمان  و یا کفپوش های لوکس و گران قیمت بهره گیرید و خیالتان آسوده باشد که در معرض تابش مستقیم خورشید و یا باد و باران نیستند و آسیب نمی بینند.

تصویر نشان دهنده سقف پارچه ای

سقف پارچه ای

گردآورنده گروه فنی مهندسی جی باس

سقف متحرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *