شیشه متحرک بالکنی چیست و چه مزایایی دارد؟نوشته شده توسط: بر


شیشه متحرک بالکنی سازه ای نوین و مدرن است که از آن بعنوان پوشش و محافظ بالکن و تراس استفاده می شود . این محصول به سبب شیک بودن ،طرفداران بسیار دارد.

از دیگر عواملی که سبب رونق  شیشه متحرک بالکنی می شود ، نمای یکدست مدرن آن است زیرا هیچ ستون یا مانع دیدی وجود ندارد و چشم انداز زیبایی دارد و همچنین در فصول مختلف به راحتی باز می شود و بهره بردار از هوای آزاد بهره مند می گردد ، و در هنگام بسته بودن فضا ، مسیر ورود پرندگان ، گرد و غبار ، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود می شود و به دلیل متحرک بودن و جمع شدن در یک طرف به راحتی قابل شستشو است.

 

سقف متحرک شیشه ای

سقف متحرک شیشه ای

 

 

مزایای بالکن شیشه ای متحرک جی باس

  1. عایق انرژی ، حرارت ، صدا و مانع ورود گرد و غبار
  2. زیبایی منحصر به فرد و مدرن ، بهره مندی منطبق با سلیقه شخصی از فضا و مناظر اطراف سازه
  3. استحکام پروفیل و شیشه و مدت عمر بسیار طولانی
  4. استفاده بهینه از فضای ساختمان و وسعت بخشیدن زیر بنا
  5. سهولت در شستشو و نظافت دو طرف شیشه
  6. امنیت بسیار بالا هم به لحاظ نشکن بودن شیشه و هم به لحاظ عدم قابلیت باز شدن از سطح بیرونی
  7. کاربرد آسان در سطح و سازه اعم از مسکونی و تجاری

 

تصویر سقف شیشه ای

سقف شیشه ای

 

کاربرد:

از شیشه های جمع شونده بالکنی در

پنت هاوس ،

گلخانه ،

پارتیشن بندی فضاهای اداری و مسکونی ،

مراکز خرید ،

سالن کنفرانس ،

استخر ،

ویترین فروشگاه ،

سالن ورزشی و …

استفاده میشود.

 

تصویر سقف اتوماتیک شیشه ای

سقف اتوماتیک شیشه ای

 

انواع مختلف شیشه بالکنی

پارتیشن شیشه ای متحرک (Movie Glass )  دو دسته کلی دارد : ۱٫ با قاب آلومینیومی  ۲٫ بدون قاب (فریم لس)

  1. پارتیشن متحرک شیشه ای با قاب آلومینیومی : این سیستم با قابلیت جمع شدن در طرفین و یا یک طرف ، یکی از پرکاربرد ترین نوع  پارتیشن بندی می باشد . این سیستم در حالت بسته ، مانند پنجره ثابت امنیت بالایی را ایجاد می نماید و با وجود که در طول روز نور خورشید را مستقیم به داخل وارد می کند ، در عین حال بهترین عایق حرارتی نیز می باشد.این شیشه ها خود به دو دسته ریلی و بالکنی تقسیم می شوند . شیشه های متحرک ریلی هم راستا با جهت ریل ها حرکت کرده و در یک یا دو سمت جمع می شود.در حالیکه شیشه های متحرک بالکنی در راستای عمود بر جهت ریل در یک یا دو سمت جمع می گردد.
  2. پارتیشن شیشه ای متحرک بدون فریم : این پارتیشن با سیستمی نوین و بدون وجود پروفیل های افقی و عمودی که دید را محدود می کنند ، طراحی شده است که این امکان را به شما میدهد که از مناظر چشم نواز لذت ببرید. در این سیستم از شیشه های ۸ و ۱۰ میلی متر سکوریت استفاده می شود و هر لنگه به طور مستقل و روان حرکت می کند و شما می رتوانید با توجه به شرایط تان لنگه ها را در یک طرف  و یا در دو طرف جمع کنید. این شیشه ها بنام شیشه متحرک آکاردئونی هم شناخته می شود.

 

و در آخر اینکه شیشه بالکنی جمع شونده و تاشو ، بهترین گزینه برای استفاده بهینه از فضای بالکن خانه تان می باشد و چشم انداز زیبا و مطلوبی برای شما ایجاد می کند و با توجه به ریلی بودن آن و اینکه به راحتی قابلیت جمع شدن و حرکت را دارد شما می توانید در چهار فصل سال از فضای تراس یا بالکن منزلتان  نهایت استفاده و لذت را ببرید.

 

سقف شیشه ای

 

گرد آورنده گروه فنی مهندسی جی باس

شیشه متحرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *