سقف برقینوشته شده توسط: بر

تصویر سقف برقی

وام و طول عمر را باید در ۵ قسمت مورد بررسی قرار داد:

۱- غشاء pvc تاشونده سقف متحرک مدت گارانتی ارائه شده برای این پارچه ۵ سال می باشد ، این به این معنی نیست که پس از ۵ سال پارچه تا شونده پوسیده یا پاره خواهد شد. بلکه شرکت تعهد می نماید تا پایان مدت زمان گارانتی در صورتیکه شما بخشی از سقف تاشو را جدا نموده و به یک آزمایشگاه پلیمر ارائه نمائید تمامی مشخصات اولیه خود از قبیل رنگ ، مقاومت کششی ، مقاومت گسیختگی، استانداردهای حریق و … را حفظ نموده و طبیعتاً طول عمر مفید را می توان بر این اساس ۲۵ الی ۳۰ سال بنا نهاد.

۲ – در بخش سازه و استراکچر : تمامی پروفیلهایی که در سقف متحرک استفاده گردیده از آلومینیوم  با کیفیت می باشد که با دوام ترین فلز برای بدترین شرایط آب و هوایی حتی آب و هوای ساحلی نمکی فلز آلومینیوم می باشد و مسلماً شما نیز شناخت کافی از طول عمر و کیفیت این فلز در طول گذر زمان را دارید.

۳ – طول عمر در بخش پوشش رنگ پودری الکترو استاتیک : همانطور که می دانید پوشش رنگ اکثر لوازم آشپزخانه منزل شما اعم از لباسشویی ، یخچال، بدنه مایکروفر و … از نوع پودری الکترو استاتیک می باشد.تمامی فلزات آلومینیوم مورد استفاده انادایز شده و رنگ پودری الکترو استاتیک به آنها زده شده است. اهم ویژگی های رنگ پودری الکترواستاتیک الف. عدم خش پذیری ب. ثبات رنگ در برابر شرایط جوی ج. یکنواختی و یکدستی د. ضخامت بالا نسبت به سایر رنگها

۴ – طول عمر موتورسقف متحرک پارچه ای : نوع موتور استفاده شده در سقفهای جمع شونده از نوع موتورهای توبولار می باشد. گارانتی در بخش موتور۵ سال می باشد.

۵ – طول عمر و کیفیت یراق آلات حرکتی سقفهای جمع شونده : یراق آلات مورد استفاده در سقف برقی به مدت ۲ سال شامل گارانتی می باشد.

تصویر سقف برقی

سقف برقی

سقف متحرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *